Polski Freeroam GTA V

Forum serwera Polski Freeroam GTA V

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

OFICJALNA STRONA SERWERA NA FACEBOOK! https://www.facebook.com/pfgtav?fref=ts

#1 2015-10-28 18:49:34

Syriusz
Użytkownik
Dołączył: 2015-10-28
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 46.0.2490.80

Syriusz na Moderatora

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 2-3 h

  Wiek: 16

   Czy znasz w połowie język angielski?: Tak, znam 90 % języka.

   Coś o sobie: Cześć jestem Paweł i interesuje się informatyką oraz sportem. Jestem inteligentny i opanowany. Gdy byłem mały chciałem zostać piłkarzem, to marzenie jeszcze tkwi w moim sercu.

   Czemu chcesz dołączyć do grona administracji?: Ponieważ miałem bardzo dużo serwerów na mta, na jednym mi się udało dobić 45 graczy( to był mój rekord ) znam się na skryptach i bardzo dużo mogę wprowadzić w oryginalność i systematyczność serwera.

   Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?:] Ponieważ dużo i to bardzo dużo znam się na panelu admina (10/10) umiem blokować komendy rangą oraz dodawać, bardzo dużo mogę podpowiedzieć i macie gwarancję dzięki moim zdolnością na dobry serwer.

   Czy znasz obowiązki moderatora??: Tak, znam.

   Czy znasz regulamin serwera?: Oczywiście.

   Czy nie popełniasz błędów ortograficznych?: W ogóle nie mam błędów ortograficznych.

   Opisz tu co twoim zdaniem będziesz  robić na serwerze: Będę dbał o porządek serwera co dziennie. Bacznie u boku administratorów będę wypraszał z gry oszustów, "reklamowców" innych serwerów oraz osoby psujące atmosferę na servie.

   Czy akceptujesz regulamin serwera i regulamin administratora/moderatora?: Oczywiście

Dziękuję za czas na przeczytanie podania i trzymam kciuki za innych bieżących udział w rekrutacji! [dblpt])


• Pomogłem ? to dobrze! [dblpt]D

Offline

#2 2015-10-28 18:52:26

Irons
Administrator
Skąd: Czarnobyl
Dołączył: 2015-06-11
Liczba postów: 527
WWW
Windows 8Chrome 46.0.2490.80

Odp: Syriusz na Moderatora

No niestety napisałeś to w momencie kiedy zamykałem rekrutacje no ale sprawdzić mogę,
Jedyne co mnie "gryzie" to te: 2-3 h
Trochę za mało, rozumiem życie to nie tylko komputer ale 3 godziny to troszeczke za mało no ale
Z radością informuje, że dostajesz się na okres próbny..
Pamiętaj aby nie łamać regulaminu, pytania? Pisz na PM.


Masz pytania? Wal na PM

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
manmisja - vexusrpsnacity - fastlife - klanzosi - morningtea