Polski Freeroam GTA V

Forum serwera Polski Freeroam GTA V

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

OFICJALNA STRONA SERWERA NA FACEBOOK! https://www.facebook.com/pfgtav?fref=ts

#1 2015-10-25 00:17:15

RzygiŁygi
Użytkownik
Skąd: Dom Ironsa xD
Dołączył: 2015-10-24
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 46.0.2490.80

Podanie na moderatora! :D

● Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: Zależy od natłoku zajęć, ale przeważnie od 5-10h
● Imię: Blanka
● Wiek: 16
● Czy znasz w połowie język angielski?: Myślę, że tak [dblpt])
● Coś o sobie: W sumie to swój charakter trudno mi opisać, bo inaczej mogę twierdzić ja, a inaczej osoby trzecie, ale myślę, że jestem otwarta, przyjacielska, pomocna oraz mam duży dystans do różnych rzeczy.
A czym się interesuję? Interesuję się dużą ilością rzeczy i każdej po trochu; gry, książki, zwierzęta, You Tube, często jakieś przelotne zainteresowania, no i oczywiście muzyka. Głównie rap ale zawsze coś innego wpadnie w ucho [dblpt]D
● Czemu chcesz dołączyć do grona administracji?: Uważam, że przydałaby się jakaś dziewczyna w tym gronie, ponieważ patrzę z nieco innej strony niż faceci [sred]) Nie szukam kłopotów oraz mam dobre serce [dblpt]D
● Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: W sumie po części odpowiedziałam na to pytanie odpowiedzią wyżej i nie wiem co więcej dopisać. Chyba tylko to, że już nie raz moderowałam w innych grach i sprawowałam się dobrze [dblpt])
● Czy znasz obowiązki moderatora?: Tak, zapoznałam się z wątkiem tego dotyczącym.
● Czy znasz regulamin serwera?: Tak, znam.
● Czy nie popełniasz błędów ortograficznych?: Bardzo rzadko, ale wiadomo, że człowiek musi popełniać jakieś błędy [dblpt])
● Opisz tu co twoim zdaniem będziesz robić na serwerze: Przede wszystkim wypełniać obowiązki moderatora, ale również pomagać graczom w każdej sytuacji tego wymagającej oraz zobowiązuję się do odpowiadania na wszelkie pytania [dblpt])
● Czy akceptujesz regulamin serwera i regulamin administratora/moderatora?: Tak.

Offline

#2 2015-10-26 08:19:16

Irons
Administrator
Skąd: Czarnobyl
Dołączył: 2015-06-11
Liczba postów: 527
WWW
Windows 8Chrome 46.0.2490.80

Odp: Podanie na moderatora! :D

Witamy na okresie próbnym, dostajesz się [dblpt])


Masz pytania? Wal na PM

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
manmisja - f133 - classicrpg - lubelski4fun - fastlife