Polski Freeroam GTA V

Forum serwera Polski Freeroam GTA V

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

OFICJALNA STRONA SERWERA NA FACEBOOK! https://www.facebook.com/pfgtav?fref=ts

#1 2015-08-02 11:12:28

ShizeR
Moderator
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2015-07-25
Liczba postów: 7
WWW
Windows 7Chrome 44.0.2403.107

(Zaakceptowany)Podanie na moderatora ~ShizeR [Zmień serwer na Lepszy!]

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: Na grę na serwerze poświęcić mogę od 3 do 4h dziennie.
    Imię: Daniel
    Wiek: 15l
   Czy znasz w połowie język angielski?: J.Angielski znam bardzo dobrze,nie mam problemu w porozumiewaniu się z innymi graczami jest to czymś bardzo prostym dla mnie nie mam z tym absolutnie żadnego problemu.
   Coś o sobie: Więc z tego co można wywnioskować z mojego podania mam na imię Daniel obecnie mam także 15 lat uczęszczam do klasy III Gimnazjum do moich zainteresowań należy piłka ręczna,muzyka oraz informatyka.Jestem znany jako osoba angażująca się,pomocna,uczciwa,miła,oraz jako osoba która dąży do wcześniej wyznaczonego celu i nigdy się nie poddaje.Oprócz uczęszczania do zwykłego gimnazjum w wolny czas poświęcam na własne zainteresowania jak i Hobby aby je rozwijać i zdobywać nowe umiejętności i jak najlepiej się rozwijać i osiągnąć to do czego się dążyło od zawsze.
   Czemu chcesz dołączyć do grona administracji?: Na serwerze gram od krótkiego czasu jednak jestem z nim bardzo przywiązany podoba mi się taki tryb gry zawsze kochałem grać na serwerach o różnych trybach gry,chciałbym dołączyć do administracji aby w pełni móc pomóc rozwijać serwer i móc pomóc w ogarnianiu tego czego jeszcze dotychczas nie można było po prostu rozwiązać jak i ogarnąć.
   Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Jak już wspominałem jestem osobą bardzo dobrze doświadczoną która jest bardzo dobrze zapoznana z serwerem jak i graczami którzy grają na serwerze,zależy mi na pomocy w rozwoju serwera jak i dodaniu nowych rzeczy który mogłyby urozmaicić  grę na serwerze,jeżeli otrzymam szansę moderacji serwera obiecuję że będę aktywny jak i będę sprawował się w sowich obowiązkach jako moderator.Moje hasło którym chciałbym ująć w całości moje podanie to Zmień serwer na Lepszy!.
Dziękuje za możliwość podania jest to dla mnie coś niezwykłym móc napisać podanie na tak świetny serwer
Pozdrawiam ShizeR

Offline

#2 2015-08-02 13:20:06

Irons
Administrator
Skąd: Czarnobyl
Dołączył: 2015-06-11
Liczba postów: 527
WWW
Windows 8Chrome 44.0.2403.125

Odp: (Zaakceptowany)Podanie na moderatora ~ShizeR [Zmień serwer na Lepszy!]

O, takich ludzi szukamy narazie przyjmę cię na okres próbny, na PW podam ci informacje dotyczące serwera


Masz pytania? Wal na PM

Offline

#3 2015-08-02 14:25:45

ShizeR
Moderator
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2015-07-25
Liczba postów: 7
WWW
Windows 7Chrome 44.0.2403.107

Odp: (Zaakceptowany)Podanie na moderatora ~ShizeR [Zmień serwer na Lepszy!]

Dziękuje dam z siebie wszystko :]

Offline

#4 2015-08-02 19:33:08

Irons
Administrator
Skąd: Czarnobyl
Dołączył: 2015-06-11
Liczba postów: 527
WWW
Windows 8Chrome 44.0.2403.125

Odp: (Zaakceptowany)Podanie na moderatora ~ShizeR [Zmień serwer na Lepszy!]

Mam nadzieję [dblpt]D Witaj na okresie próbnym


Masz pytania? Wal na PM

Offline

#5 2015-08-04 20:48:57

Irons
Administrator
Skąd: Czarnobyl
Dołączył: 2015-06-11
Liczba postów: 527
WWW
Windows 8Chrome 44.0.2403.125

Odp: (Zaakceptowany)Podanie na moderatora ~ShizeR [Zmień serwer na Lepszy!]

ZAMYKAM


Masz pytania? Wal na PM

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mta-astories - asiaforum - boxcraft - tajska - agencjadetektywistyczna